Beta version 0.1

Колективний лист Прокуратури УРСР, Міністерства внутрішніх справ УРСР, КДБ УРСР, Міністерства юстиції УРСР, до Голови Верховної Ради УРСР від 14.10.1990 р. "Про надзвичайну ситуацию в республіці"

Зміст документа: 
Інформація стосується загального огляду ситуації в УРСР, яка супроводжується постійними мітингами, пікетуваннями, голодуванням студентів у Києві, міжконфесійними конфліктами, поверненням кримських татар; подаються пропозиції заходів для стабілізації ситуації 
Автори:
 Потебенько М., Бойко В., Марчук С., Василишин А.         
Організація-видавник:
КДБ УРСР, МВС УРСР, Міністерство юстиції УРСР, Прокуратура УРСР, , , ,  
Дата створення:
14.10.1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Верховна Рада, голодування, закон, злочинність, КДБ, Кравчук Л.М., Кравчук Л.М., Крим, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство юстиції, Міністерствовнутрішніхсправ, Міністерствоюстиції, мітинг, пікетування, прокуратура, студенти, УРСР,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
10.10.1990 — 15.10.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11256/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 8.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.1. Рух за відновлення Церкви (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар