Beta version 0.1

Колективний лист Прокуратури, МВС, КДБ, Мінюст та Верховного Суду УРСР до ЦК КПУ, Ради Міністрів УРСР та Верховної Ради УРСР від 20.02.1990 р. "О некоторых тенденциях развития негативных проявлений в республике и мерах по их предупреждению

Зміст документа: 
Інформація про активізацію діяльності неформальних організацій в УРСР; містить заклик упорядників офіційного листа щодо ухвалення законодавчих актів задля протидії "экстремистским силам" 
Автори:
 Потебенько М. А., Гладуш І. Д., , Зайчук В. І., Якименко А. Н.          
Організація-видавник:
Верховний Суд УРСР, КДБ, Міністерство внутрішніх справ УРСР, Міністерство юстиції УРСР, Прокуратура УРСР, , , ,  
Дата створення:
20.02.1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Гладуш І.Д., Голушко М.М., Зайчук В.І., законодавчі акти, законодавчі акти, мітинг, мораторій, Потебенько М.А., Рада міністрів, самодіяльні об'єднання, Українська гельсінська спілка, уніати, УРСР, Якименко А.Н.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1989 — 01.07.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11252/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 7.
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.1. Рух за відновлення Церкви (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар