Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення КДБ УРСР до ЦК КПУ від 23.10.1989 р. "Представители администрации США о текущем моменте на Украине и отношении к НДУ"

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення про оцінку американської адміністрації щодо демократичних процесів в Україні та створення Народного руху України за перебудову 
Автори:
 Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
23.10.1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бігун А., БігунА., Голушко М., Горбаль М., ГорбальМ., демократія, Добрянскі П., Добрянскі П., Івашко В.А., ІвашкоВ.А., КГБ УРСР, КГБУРСР, Київ, Народний рух України за перебудову, США, Українська гельсінська спілка, Хойер С., Хойер С.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
16.10.1989 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11250/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 3.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар