Beta version 0.1

Доповідна записка КДБ УРСР до Верховної Ради УРСР від 20.08.1991 р. "Об обстановке в республике в связи с созданием ГКЧП"

Зміст документа: 
Інформація про реакцію різних суспільних верств на створення Державного комітету з надзвичайного стану ; за ініціативи представників Народного руху України за перебудову, Української республіканської партії були організовані мітинги на знак протесту 
Автори:
 Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
20.08.1991  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Голушко М., Державний комітет з надзвичайного стану, Державний комітет з надзвичайного стану, інтелігенція, КДБ, Київ, Кравчук Л.М., Кравчук Л.М., мітинг, Народний рух України за перебудову, Українська республіканська партія, Українськареспубліканськапартія, УРСР,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
19.08.1991 — 20.08.1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11245/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 14.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар