Beta version 0.1

Доповідна записка КДБ УРСР до Верховної Ради УРСР від 06.08.1991 р. "О замыслах деструктивных элементов по дестабилизации обстановки в республике"

Зміст документа: 
Інформація про задуми керівництва "Народного руху України за перебудову" щодо організації мітингів і акцій проти підписання Союзного договору на серпень-вересень 1991 року 
Автори:
 Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
06.08.1991  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Всеукраїнське об’єднання солідарності трудівників, Всеукраїнське об’єднання солідарності трудівників, Голушко М., Київ, Кравчук Л.М., Кравчук Л.М., Народний рух України за перебудову, резолюція, студентство, УРСР,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
03.08.1991 — 17.09.1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11244/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 12.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар