Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення КДБ УРСР до ЦК КПУ від 24.11.1988 р. "О создании инициативной группы общественного движения в поддержку перестройки в Союзе писателей Украины"

Зміст документа: 
Подається інформація про зібрання активу Союзу письменників України, обговорення створення "Українського народного фронту" та його ініціативної групи. 
Автори:
 Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
24.11.1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Громада, КДБ, Союз письменників України, Союз письменників України, Спадщина, Український культурологічний клуб, Український культурологічний клуб, Український народний фронт, УРСР, Щербицький В.В., Щербицький В.В.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
02.11.1988 — 24.11.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11239/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 9.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар