Beta version 0.1

Довідка 5 Управління КДБ УРСР від 15.11.1988 р. "О некоторых активных самодеятельных общественных объединениях, действующих в г. Киеве"

Зміст документа: 
Інформація про самодіяльні громадські об'єднання у місті Києві, очільників, членський склад, програмні положення та зв'язки з іншими організаціями 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
15.11.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Громада, демократизація, "Дзвін", Київ, Кудін В.А., Кудін В.А., Народний союз сприяння перебудові, самодіяльні угруповання, "Спадщина", студентство, УРСР, Чемерис В.В., ЧемерисВ.В., 5-те Управління КДБ, 5-те Управління КДБ,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1925 — 15.11.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11238/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 9.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар