Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення КДБ УРСР до ЦК КПУ від 02.11.1988 р. "О замыслах создания "Украинского народного фронта"

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення про задуми створення "Українського народного фронту", дискусії у середовищі інтелігенції та студентської молоді, вироблення програмних положень; йдеться про встановлення нагляду за процесом створення "фронту" органами КГБ. 
Автори:
 Загородній І. М., Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
02.11.1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Голушко М., Громада, КДБ, Народний союз сприяння перебудові, Союз письменників України, Союз письменників України, Сумський комітет захисту демократизації, Сумський комітет захисту демократизації, Український народний фронт, УРСР, ЦК КПУ, ЦККПУ, Щербицький В., Щербицький В., 5-те управління КГБ УРСР, 5-те управління КГБ УРСР,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
28.10.1988 — 09.11.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11236/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 9.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар