Beta version 0.1

Спільний лист Голови КДБ УРСР М. Голушка та Міністра внутрішніх справ УРСР І. Гладуша від 02.08.1988 р. "О срыве антиобщественной акции националистических элементов"

Зміст документа: 
Інформація про протидію акції у Києві 24 липня 1988 року на захист українських політв`язнів, організованої лідерами Українського культурологічного клубу; про спроби організації акції 28 липня 1988 року у Львові ініціативою з створення Демократичного фронту 
Автори:
 Голушко М., Гладуш І.    
Організація-видавник:
КДБ, МВС УРСР,  
Дата створення:
02.08.1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 акція, Гладуш І., Голушко М., Горинь М., Демократичний фронт, Калинець І., КалинецьІ., КДБ, Київ, Львів, МВС, політв`язень, Українська гельсінська спілка, Український культурологічний клуб, Український культурологічний клуб, УРСР, Чорновіл В., Шевченко О., ШевченкоО., Щербицький В.В., Щербицький В.В.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
23.07.1988 — 02.08.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11235/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 8.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар