Beta version 0.1

Спільне інформаційне повідомлення КДБ УРСР та МВС УРСР до ЦК КПУ від 12.12.1988 р. "О срыве провокационной акции, приуроченной к 40-летию принятия ООН "Декларации прав человека"

Зміст документа: 
Інформація щодо підготовки акцій 10 грудня 1988 до дня 40-річчя прийняття ООН "Декларації прав людини" у Києві, Львові; а також акції 11 грудня 1988 року у м. Білогорську (Кримська АРСР) на підримку народу Вірменії та обговорення питань повернення кримських татар 
Автори:
 Голушко М., Гладуш І.    
Організація-видавник:
КДБ, МВС УРСР,  
Дата створення:
12.12.1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 акція, Верховна Рада, газета, Гладуш І., Голушко М., Горинь М., Декларація прав людини, Деклараціяправлюдини, КДБ, Київ, Львів, МВС, ООН, опозиція, Українська гельсінська спілка, Український демократичний союз, УРСР, ЦК КПУ, ЦККПУ, Чорновіл В., Щербицький В.В., Щербицький В.В.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
03.08.1988 — 12.12.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11232/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 6.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар