Beta version 0.1

Концепція самостійної України і основна тенденція ідейно-політичного розвитку світу

Зміст документа: 
У документі йдеться про концепцію створення УССД, яка обгрунтовується природнім правом, істричними фактами про існування української держави впродовж історії (Київська Русь, Козацька держава, УНР тощо). Крім цього розглядається майбутній устрій УССД (соціально-економічний, політичний тощо), дається визначення та пояснюється термін "нація" (на прикладі держав Західної Європи). Йде мова про міжнародну ситуацію протягом ХІХ ст. та діяльність країн Західної Європи, США їх внутрішнє становище, суспільне розшарування тощо. Також, розглядаються погляди Енгельса та Маркса що до суспільного та державного ладу. 
Автори:
 Федун Петро - "Полтава"  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 буржуазія, Вільсон, ВФР, Енгельс, імперіалізм, Маркс, марксизм, нація, ОУН, Полтава, "Радянська Україна", соціалізм, СССР, УССД 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Х ст. н.е. — 30.02.1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11203/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 10.3. Петро Федун, 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар