Beta version 0.1

Шлях активної, збройної боротьби УПА проти окпантів - єдиноправильний шлях до національного визволення

Зміст документа: 
У документі йдеться про захоплення та розподіл Укораїнських земель між німеччиною та її сателітами від 30.06.1941, утворення та діяльність УПА протягом 14.10.1942-14.10.1947, як логічний наслідок боротьби раніших організацій (УВО, ОУН) за УССД. Так, мова йде про боротьбу УПА із гітлерівцями, радянськими та польськими партизанами, опір створенню дивізії СС-Галичина, боротьбу із радянською владою після війни, організаційну структуру УПА, її підрозділи та їх діяльність та дислокацію, ідейну спрямованість УПА. Також, мова йде про рейди УПА в Чехословаччину та її боротьна території Польщі. 
Автори:
 "Вол."  
Організація-видавник:
УПА 
Дата створення:
1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АБН, "Вол.", Волинь, Галичина, ГВШ, Гітлер, дивізія СС "Галичина", Карпати (гори), Львів, ОУН, Полісся, Польша, СССР, Стецько, УВО, УГВР, УНС, УПА, УПА - "Захід", УПА - "Південь", УПА - "Північ", УПА - "Схід", УССД, Чехословаччина, Шухевич Роман - "Тарас Чупринка" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11197/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.4.7. Видання УПА
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар