Beta version 0.1

Чому ОУН бореться за Українську Самостійну Соборну Державу

Зміст документа: 
У документі розповідається про основну ціль боротьби ОУН, дається дефініція термінам "держава", "соборність" та "самостійність" у контексті боротьби зи УССД, розглядається майбутні засади функціонування УССД у політичній, соціальній тощо. Також, наводиться ряяд причин на підтримку боротьби за УСДД ( УССД - як природне прагнення та природне право, УССД - як наслідок боротьби багатьох поколінь українців, УССД - як передумова для життя та розвитку народу, УССД - як можливість позбавитися впливу Москви, УССД - як порятунок від знищення українського народу). 
Автори:
 Рамзенко Всеволод  
Організація-видавник:
Друкарня ОУН ім. полковника Сидора - Шелеста - "ОУН" 
Дата створення:
1952  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Дон (ріка), Ленін, Москва, ОУН, Рамзенко, Росія, Сидор Василь - "Шелест", СССР, Сталін Йосиф, Сян (ріка), УПА, УССД, УССР, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХVІІІ ст. н.е. — 1952 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11192/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар