Beta version 0.1

Передпосилки поширення руху ОУН в умовах більшовицького СССР

Зміст документа: 
У документі йде мова про розгортання революційного руху на території СУЗ, його ідіейну спрямованість, про невдоволення різних категорій населення діяльністю радянської влдаи в СУЗ та на території СССР починаючи від від 1920 до 1949 (монополізацією влади компартією, економічною експлуатацією трудящих тощо). Також, іде мова про значення існування ОУН в подальшій боротьбі із радянською владою. Також, мова йде про теоретичні засади більшовизму та комунізму згідно із Енгельсом тощо. В кінці документа подаються уривки із "Декларації Проводу ОУН" та із брошури "Самостійна Україна" 
Автори:
 Федун Петро - "Полтава"  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
січень 1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовизм, БУД, Енгельс, Західна Україна, НКВД, ОУН, Полтава, "Самостійна Україна", СВУ, СССР, Сталін Йосиф, СУЗ, СУМ, УВО, УПА, УССД 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
21.08.1890 — січень 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11191/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 10.3. Петро Федун, 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар