Beta version 0.1

Шляхи і перспективи боротьби поневолених народів проти імперіалізму в СССР

Зміст документа: 
У документі йдеться про причини потреби у боротьбі з імперіалізмом СССР українського визвольного руху, про політику більшовиків на території УССР (освітню, економічну, соціальну, мовну тощо) від 1918 до 1944. Також, розглядається участь керівництва СССР у міжнародних конференція (Кримській, в Дунбартон-Оксі) та їх погляди на інші народи. Окрім цього, мова йде про народження ідеї боротьби проти більшовизму у народів Центрально - Східної Європи та її основних цілей. 
Автори:
 Дніпровий  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовизм, ВКП(б), Дніпровий, імперіалізм, комунізм, Косинка, Ленін, НЕП, СССР, Сталін Йосиф, УКП, УССР, Хвильовий Микола, Шумський 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11190/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар