Beta version 0.1

Визвольна боротьба ОУН і проблема жертв

Зміст документа: 
У даному документі йде мова про питання жертв у визвольній боротьбі ОУН проти радянської влади.У документі дається загальна характеристика жертв серед українців в боротьбі починаючи із Російської імперії і закінчуюючи боротьбою проти націстів та більшовиків до 1949. Так, висловлюється твердження, що у боротьбі за УССД кількість жертв не може бути завеликою та обгрунтовується їх доцільність з огляду на боротьбу проти радянської влади. Проте даються рекомендації що до уможливлення меншої кількості у боротьбі із радянською владою. Також, мова йде про цілі ОУН та ЗП УГВР у поширенні правдивої інформації про стан справ в УССР за кордоном. У кінці документу подається уривок із пропагандистського звернення до українського населення. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Друкарня ім. Лопатинського - "ОУН" 
Дата створення:
1949  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 більшовизм, жертви, ЗП УГВР, Київ, Лопатинський, Львів, Москва, ОУН, "Повстанець", "провід", пропаганда, СССР, Стрий, УПА, УССД, УССР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVI ст. н.е. — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11189/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар