Beta version 0.1

Модерна зброя підпілля ОУН із 1946-1950

Зміст документа: 
У даному документі йдеться про методи боротьби ОУН із радянською владою, а саме розглядається конспірація та маскування і вимоги до них (обережність, скромність, збереження організаційної таємниці тощо), поведінка оунівця під час агентурних розмов, які бувають провокативними, протилежними, емоційними, підлесливимм.Також, мова йде про види праці якими має займатись підпільник, а саме: переношення, заховування, вивчення та поштирення літератури. Тауож, мова йде про організацію контактів та зустрічей між підпільниками. 
Автори:
 М.Д.  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
лютий 1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 агентура, зброя, М.Д., ОУН, СССР, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1944 — лютий 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11187/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар