Beta version 0.1

Стаття "Перспективи нашої боротьби"

Зміст документа: 
У документі ідеться про боротьбу радянської влади із оунівським підпіллям після завершення Другої Світової війни, про політику русифікації в СССР по завершені війни, про демократичний досвід європейських країн від ХVІІ ст. в Англії та демократичні революції в Європі в ХІХ ст. Також, іде мова про потребу у духовній та політичній революції в Україні. Крім цього, розглядаються перспективи подальшої боротьби ОУН, такі, як війна, співвідношення сил ворога та власних сил вдала міжнародна ситуація. Також, Друга Світова війна розглядається, як важливий поштовх у визвольній боротьбі ОУН, що заклала основу подальшого досягнення кінцевої мети боротьби. 
Автори:
 Мох  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
серпень 1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Англія, Ленін, Ліга націй, Мох, ООН, ОУН, СВУ, Скрипник, СССР, Сталін Йосиф, СУМ, УВО, Хвильовий Микола, Хрущов 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХVІІ ст. н.е. — серпень 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11184/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар