Beta version 0.1

Стаття "Самостійність чи блеф"

Зміст документа: 
У даному документі ідеться про діяльність більшовиків на території України із 1917-1945. Мова йде про їх політику у сфері культури та мови, репресії, голодомор 1932-1933, про стан Українських земель (с/г, автомобілебудування, будівництво залізниць тощо). під час Другої Світової війни та по її закінченні. Також, у документі присвячується увага розгляду положень конституції СССР та їх зв'язку із реальністю. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бессарабія, Гітлер, Закарпаття, Західна Україна, Київ, Ленін, Москва, Північна Буковина, РСФСР, СССР, Сталін Йосиф, СУЗ, УРСР, ЦК КП(б)У 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11175/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар