Beta version 0.1

Україна якою була, якою є, якою буде

Зміст документа: 
У даному документі йде мова про історію українського народу та його національно-визвольної боротьби починаючи від Київської Русі і закінчуючи боротьбою ОУН. Також, мова йде про територіальні, етнографічні особливості витоків української державності із акцентом на потребу створення української нації, яка б базувалась на націоналістичній ідеї. Найбільше ж уваги зосереджується на ОУН та її діяльності, а саме її ідеологічній платформі, розглядається майбутній устрій УССД, економічну політика, політика у сфері с/г, політика відносно робітників, політика у сфері культури у порівнянні із станом справ у цих галузях в СССР. 
Автори:
 Коваль  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера, ВКП(б), Дон (річка), Кавказ, Карпати (гори), Киїівська Русь, Коваль Богдан, КП(б)У, Кубань, ОУН, СССР, УГВР, УПА, УССД, Франко Іван, Хмельницький, ЦК ВКП(б), Чорне (море), Шухевич Роман - "Тарас Чупринка" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
VІІ ст. н.е. — 1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11172/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 3.5.1. Програмно-ідеологічні документи ОУН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар