Beta version 0.1

Як розуміти концепцію власних сил у національно-визвольній боротьбі ОУН

Зміст документа: 
У даному документі йдеться про визвольну боротьбу українського народу починаючи від XVII ст. і до 1946. Також, йдеться про політичну, соціальну та етнічну орієнтацію ОУН у визвольній боротьбі, йдеться про орієнтацію на власні сили та обгрунтовується згубність допомоги ззовні чи опортунізму. Також, мова йде про союзників ОУН у боротьбі із СССР, а саме естонців, латишів, білорусів, азербайджанців тощо (зокрема йдеться про створення спільної організації АБН). У даному ж контексті російський народ розглядається, як ворог ОУН. Окрім цього, мова йде про можливість початку Третьої Світової війни та її значення у боротьбі ОУН за утворення УССД. Також, мова йде про жертви ОУН у національно-визвольній боротьбі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АБН, Азія, Волинь, МВД, МГБ, Москва, ООН, ОУН, "провід", СССР, Східна Європа, УПА, УССД, УЦР, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1648 — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11171/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар