Beta version 0.1

Істрія революційної боротьби на СУЗ по змаганнях 1920 р.

Зміст документа: 
У документі йдеться про бороотьбу на СУЗ українців із більшовицькою владою із 1920. Так розглядаються політичні організації на СУЗ (СУИ, БУД, СВУ) їх діяльність, ідейно політичні платформи та окремі особи, що спричинились до націоналістичної ботьтьби із 1920-1937. Крім цього, подаються відомості про діяльність українських комуністичних організацій та радянської влади на території СУЗ. Також, йдеться про зміну поглядів від прокомуністичних до націоналістичних на території СУЗ (Хвильовий, Скрипник) та репресії Сталінського режиму. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 БУД, ВКП(б), ВУАН, Гермайзе, Грушевський, Єфремов, Каганович, комунізм, Коновалець, КП(б)У, КПУ, Ленін, Міхновський, націоналізм, Ніковський, Річицький, РСДРП, СВУ, Скрипник, СССР, Сталін Йосиф, Стокгольм, СУЗ, СУМ, Тютюнник, УНР, УССР, Харків, Хвильовий Микола, ЦУПК, Шумський 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1902 — 1937 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11168/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар