Beta version 0.1

Про національну честь і гідність українського народу у боротьбі за УССД

Зміст документа: 
У документі ідеться про національну боротьбу честь і гідність українського народу починаючи від Свтослава Ігоровича і закінчуючи боротьбою ОУН із радянською владою по закінченні Другої світової війни. Також, у документі засуджується будь яке зрадництво українській національній боротьбі. 
Автори:
 Боєслав Марко  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Байда - Вишневецький, Берестечко, більшовизм, Богун, Боєслав, Галичина, Гестапо, гідність, Доростол, Коновалець, Куліш, Львів, Міхновський Микола, НКВД, Петлюра Симон Васильович, Підкова Іван, Святослав Завойовник, Сибір, Сталін Йосиф, Хвильовий Микола, честь 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Х ст. н.е. — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11166/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар