Beta version 0.1

За тип організованої демократії у майбутній незалежній Українській державі

Зміст документа: 
У документі йдеться про зміну поглядів ОУН на демократію в майбутній Українській державі із 1939-1949. Так, розглядаються аргументи ОУН у 1939 проти демократичного устрою (для прикладу подається демократичний устрій УНР та приходи до влда тоталітарних режимів в Іспанії ,Італії, Німеччині), аргументи за націократичний устрій майбутньої України, як альтернативу диктатурі та демократії, поріівнюється та розглядається фашизм, націонал-соціалізм та більшовизм після Першої Світової війни. Також, мова йдке про визначення ідеологічних аспектів та витворення автентичного демократичного устрою майбутньої Української держави, витворення чітких організаційних аспектів функціонування української демократії.. та подальшої партійної політики ОУН у вільній Україні. Крім цього подаються заввагаи до деяких діючих демократій (США та Великої Британії). 
Автори:
 Федун Петро - "Полтава"  
Організація-видавник:
"Демократична трибуна" - "ОУН" 
Дата створення:
04.11.1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, демократія, диктатура, Іспанія, Італія, Київ, Крути, Львів, націократія, націонал-соціалізм, Німеччина, Орлик, ОУН, Петлюра Симон Васильович, СССР, США, ТУП, фашизм, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11165/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 10.3. Петро Федун, 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар