Beta version 0.1

Двадцять років боротьби ОУН за національне і соціальне визволення українського народу за Українську самостійну соборну державу 1929-1949

Зміст документа: 
У даному документі розповідається про діяльність ОУН на території України протягом 1929-1949. Конкретніше розглядаються періоди із 1929-1939, період із 1939-1941, боротьба із Гітлерівською окупацією та румунською окупацією, створення УГВР, боротьба із радянською владою після Другої Світової війни до 1949. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера, "Дажбог", Західна Україна, ЗУЗ, МВД, Мельник, Москва, ОУН, "провід", СБ, СССР, "Студентський шлях", СУЗ, СУМ, Трансністрія, УВО, УГВР, УДП, "Український голос", УПА, УССД, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1929 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11163/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар