Beta version 0.1

Видання ОУН "Голос правди" у Луцьку

Зміст документа: 
У даному документі подаються такі праці: "Знову український націоналізм", "Відгуки за кордоном з приводу кампанії Москви проти українського націоналізму", "Американці організують армійський корпус із політичних емігрантів поневолених Москвою народів". У всіх працях мова йде про репресії та обмеження базових прав та свобод людини радянською владою на території України та можливу участь у допомозі ОУН США. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
серпень 1951  
Місце створення:
 Луцьк  
Ключові слова:
 Володимир Великий, "Голос правди", Київ, Ленін, Луцьк, Москва, ОУН, Первомайський, Сталін Йосиф, США, Сюсюра, український націоналізм, УССД, Ярослав Мудрий 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХІ ст. н.е. — серпень 1951 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11162/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар