Beta version 0.1

Думки під про революційний рух в Україні на 1946 рік

Зміст документа: 
У документі розглядається геополітична обстановка у світі після завершення Другої Світової війни, а саме економічне, політичне та військове, фінансове становище СРСР та англо-американського блоку. Даний огляд робиться із розрахунку про майбутню війну між цими двома блоками. Також, розглядається становище України протягом 1945-1946, а саме боротьбу УПА із радянською владою, ворожість населення до радянської влади внаслідок виборів до Верховної Ради СССР 1946, русифікацію та пропагандистську діяльність органів радянської влади на території України. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Велика Британія, Верховна Рада, Верховна Рада СССР, ЗУЗ, Лінія Керзона, революційний рух, СССР, Сталін Йосиф, США, УПА, УРСР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1945 — 1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11161/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар