Beta version 0.1

Українська національна революція в Україні

Зміст документа: 
У даному документі висвітлююється стратегія національно-визвольної революції, а саме її природа, цілі, стратегічний план, підставові засади, складові організації революції та основи міжнародної політики. Також, йдеться про соціально-економічну політику на території України, а саме: соціально-економічна структура України, економіку народного господарства, соціально-економіну політик Росії супрооти України та про цілі і методи соціально-економічної політики націоналізму в Україні. 
Автори:
 Мироненко   
Організація-видавник:
видавництво "На варті" - "ОУН", Спілка Української молоді в Канаді 
Дата створення:
1951  
Місце створення:
 Мюнхен, Лондон, Торонто  
Ключові слова:
 брошура, економіка, колгосп, Лондон, Мироненко, Москва, Мюнхен, національна революція, Німеччина, ОУН, Росія, с/г, СССР, Торонто, Україна, УССД, УССР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1951 
Примітки:
Відсутня пагінація 54 сторінки 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11156/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 9. Політична еміграція
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар