Beta version 0.1

Слово до уркаїнських Націоналістів-Революціонерів за кордоном

Зміст документа: 
У документі даються рекомендації що до спільних політичних дій членів ЗЧ ОУН, визначення основних напрямків політики ЗЧ ОУН та їх єдності, висловлюється спільна мета боротби за УССД. Велика увага приділяється "Акту відновлення незалежності України 30.06.1941, намірам нацистської Німеччини що до України та періоду німецької окупації загалом. Крім цього увага приділяється створенні УГВР та Української Національної ради. 
Автори:
 Бандера Степан  
Організація-видавник:
ЗЧ ОУН 
Дата створення:
липень 1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера, брошура, "генерал-губернаторство", дистрикт "Галичина", ЗП УГВР, ЗЧ ОУН, Німеччина, ОУН, "рейхскомісаріат", СССР, УГВР, УНК, УНР, УПА, УССД 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  пропагандивні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11155/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар