Beta version 0.1

Сборник документов о структуре и характере антисоветской деятельности "Организации украинских националистов-ОУН" и "Украинской повстанческой армии-УПА"; о методах и приемах агентурно-оперативной работы органов государственной безопасности Украины по

Зміст документа: 
Збірник документів про структуру і характер антирадянської діяльності "Організації українських націоналістів-ОУН" і "Української повстанчої армії-УПА"; про методи і прийоми ангентурно-оперативної роботи органів державної безпеки України по ліквідації організованого підпілля ОУН і озброєних банд УПА на території республіки в період 1943-1954 рр. Махов. Документи характеризують кадри ОУН - УПА, наявність збро, печатної техніки та інших матеріально-технічних засобів, джерела їх отримання і т.д. в період 1943-1953 рр. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
КГБ УССР 
Дата створення:
1962  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 збірник, КГБ, КГБ УССР, опис, ОУН, том 11, УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1943 — 1962 
Примітки:
опис архівного тому 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11154/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 11.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар