Beta version 0.1

Докладна записка про націоналістичну діяльність Василя Кука "Докладная записка В. Федорчука к Щербицкому В. о националистичиской деятельности Кука Василия от 24.11.1973 года"

  • Дуже перепрошуємо, але файл відсутній. завантажень: 208
  • Переглянути переглядів: 52
Зміст документа: 
Доповідна записка В. Федорчука до Щербицького В. про націоналістичну діяльність Кука Василя від 24.11.1973 року. У документі йдеться про можливе використання закордонними центрами ОУН колишніх керівників ОУН, а саме Василя Кука. Також, подається його біографія та діяльність в ОУН, УПА та ЗП УГВР із 1941 до затримання органами держбезпеки в травні 1954, його арешт до 1960, його навчання в Київському університеті до 1964, про його можливе відновлення контактів з ОУН та іноземною розвідкою та його відмову співпрацювати із органами держбезпеки. Також, подається прохання до скасування постанови про помилування Кука Василя та віддати його під суд. 
Автори:
 Федорчук В.  
Організація-видавник:
КГБ СМ УССР 
Дата створення:
24.11.1973  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 доповідна записка, ЗП УГВР, КГБ, Київ, Кук Василь, Москва, ОУН, СССР, УГВР, УПА, Щербицький В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис машинопис 
Тип документа:
  організаційний документ 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1913 — 02.12.1974 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11107/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 2.Т. 11.
Розділи:
 10.1. Василь Кук
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар