Beta version 0.1

Записка от "Лемиша" к "605" - "Науму" от ноября 1949 года, а так же справка с розшиврованием оуновских шифров от августа 1950 года (переклад)

Зміст документа: 
Записка від "Леміша" до "605" - "Наума" від листопада 1949 року, а також довідка із розшифруванням оунівських шифрів від серпня 1950 року. Григорьев. У документі йдеться про аграрні питання в ОУН (потреба націоналізації землі чи продаж її у приватну власність селянам), обговорюється роль, форма та місце демократії в ОУН, становище в націоналістичних емігрантських колах (критика ОУН Донцовим та іншими, діяльність та конфлік УГВР із ОУН тощо), 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
серпень 1950  
Місце створення:
 без місця, без місця  
Ключові слова:
 Григорьев, Донцов, записка, Леміш", лист, МГБ, МГБ УССР, ОУН, "провід", СССР, УГВР, УССР, "605" - "Наум" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  кореспонденція 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1940 — 25.10.1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11098/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 10.1. Василь Кук, 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар