Beta version 0.1

Чи німці боряться проти більшовизму« Чому німці не можуть тріумфувати над більшовизмово» Українська кров повинна проливатися лише задля України!

Зміст документа: 
обгрунтування тотожності більшовизму та гітлеризму. Інформація про визвольну боротьбу українців за соборну державність проти нацистських та радянських репресій. З 1943р. розгортається боротьба революційної армії - УПА, котра воює на Волині та Карпатах проти гітдеризмк та більшовизму. Актуальність боротьби українського визвольного руху проти більшовизму та заклик об'єднання наробів Східної Європи у антирадянській боротьбі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовизм, Волинь, гітлеризм, Карпати. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивний документ 
Мова документа:
  Французька; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11005/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 55.
Розділи:
 4.2.6.1. Видання та листівки ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар