Beta version 0.1

До українсько-польської проблеми

Зміст документа: 
Зміст: 1. Документи з-перед вересня 1939року. 2. Українська проблема у світлі польської преси і публіцистики. 3. Події на українських землях у світлі польської преси. 4.Звернення польських окупаційних чинників і польського підпілля до українців. 5.Звернення поляків до польських громадян і польських чиновників. 6. З наказів, інструкції і відозв польського підпілля на ЗУЗ. 7.З хроніки польського терору на українських землях. 8. Польські шовіністи в спілці з німецькими й мадярськими погромниками. 9.Співпраця поляків з більшовиками проти українців. 10. З документів часу про польський терор на УЗ. 11. З відозв українських революційних чинників. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 бльшовики, Волинь, історія, Львів, Малопольща, окупація, ОУН, підпілля, поляки, терор, українці 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10991/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 8.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар