Beta version 0.1

Збірка документів "З пропагандивних видань українських самостійників" впорядкована у квітні 1945р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Короткий виклад ідей і програми ОУН і УПА. 2. Листівки до українського народу та українців. 3. Листівки до українців на німецькій службі. 4. Листівки до козаків і добровольців на нім.службі. 5. Листівки до бійців і командирів Червоної Армії. 6. Листівки до Червоних партизан. 7. Листівки до пригноблених народів східної Європи. 8. Листівки до народів Кавказу, Уралу, Волги, Сибіру і Азії. 9. Листівка до росіян. 10. Листівки до німців. 11. Листівки до поляків. Комунікат у справі українсько-польських відносин. 12. Листівка до агентів і лакеїв більшовизму на Україні. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
квітень 1945  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Азія, більшовики, Волга, звіт, Кавказ, листівка, німці, ОУН, поляки, поневолені народи, пропаганда, Сибір, УПА, Урал, Червона Армія 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційний 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1939 — квітень 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10972/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 20.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар