Beta version 0.1

Періодичне видання ОУН "Осередок пропаганди і інформації". Травень 1950 р. Випуск №4

Зміст документа: 
Зміст: 1. Повідомлення. 2. Комунікат про нараду Проводу ОУН на українських землях/СССР/, що відбулася літом 1949р. 3. З резолюцій і постанов наради Проводу ОУН на українських землях/СССР/, що відбулася літом 1949р. 4. Політично-пропагандивний рейд відділів УПА на територію Румунії в 1949р. 5. Проти перекручування історичних фактів "Голосом США". 6. Підпільні видання на українських землях під московсько-більшовицькою окупацією/в СССР/: неповний перелік видань за 1948р і першу половину 1949р. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
травень 1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, "Голос США", ГОСП, конференція, окупація, ОУН, підпілля, преса, Провід ОУН, пропаганда, рейд, Румунія, СРСР, УНР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичне видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — травень 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10869/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 53.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар