Beta version 0.1

періодичні видання ОУН "Ідея і чин". – Ч. 2. – 1943.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Наказ Урядуючого Провідника ОУН. 2. Впали на полі слави. 3. Зі слова Урядуючого Провідника ОУН на 1943р. 4. Вировий М.В.: Революційний фронт українського самостійництва. 5. Садовий В.В.: До основ нашої міжнародної тактики. 6. Степанів О.І.: За правильний підхід. 7. Діброва І.В.: Навколо осі. 8. На манівцях опортуністичної політики. 9. Вістки. 10. Документ ганьби. 11. Остереження. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Провід ОУН 
Дата створення:
1943  
Місце створення:
 Прага  
Ключові слова:
 більшовики, Гестапо, Гіммлер, Гітлер, "Ідея і Чин", Лебедь Микола - "Максим Рубан", "Ігор", "Ярополк", "Легенда", націоналізм, німці, ОУН, УССД 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1943 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10752/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 50.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар