Beta version 0.1

Масова збройна боротьба на українських землях за лінією Керзона (Коротка інформація). Від 1950 р.

Зміст документа: 
1. Передвиселенчий терор; 2. Наша протиакція і її наслідки; 3. Перша масова виселенча акція і наші протидії; 4. Блискучі переможні бої відділів УПА на весні 1946 р. і другий рейд в Чехословаччину; 5. Друга насильна виселенча акція (І.V. - 15. VI. 1946 р.); 6. Пропагандивна акція на польському, словацькому і чеському відтинках; 7. Остання виселенча акція і наша героїчна боротьба. 
Автори:
 "Назаревич"  
Організація-видавник:
ТХЗ 233 
Дата створення:
1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Великобританія, Лемківщина, Москва, Москва, ОУН, ОУН, Польща, Польща, Рузвельт, Рузвельт, США, УПА, УПС, Черчіль, Чехословаччина, Чехословаччина, ЧСР, Ялта 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1944 — 15.06.1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10605/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 47.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар