Beta version 0.1

Повстанський стяг. (Збірник революційних пісень). Від 1947 р.

Зміст документа: 
Повстанський Стяг наш лопотить; "Свобода народам Свобода людині"; УПА іде, УПА; Не одна вже хмара; В загорові нагорі; Шумів-веснів Гурбенський ліс; Надстепами, над лісами; Гей, бували хмари; Ой, що ж то за дивна могила; Ідея в праці Вас злучила; За Сибіром сонце сходить; Монастириська ще млою; Не хочу я тліти повільно; Гей, чи ж то не яструб; Там за зрубом (заповіт повстанця); Слава і честь Вам, борці за свободу; Тихо спіть, Лицарі; Відкривай нам, світе, брами; Була весна (любовна-революційна); Ми переможем; Післяслово; Примітка. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Дмитро Мирон - "Орлик", Мирон Дмитро, народ, народ, "Орлик", ОУН, ОУН, ПЗУЗ, Угнів, Українська Повстанська Армія, Українська Смостійна Соборна Держава, УПА, УПА - "Північ" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1939 — 27.07.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10591/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 47.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар