Beta version 0.1

Слово Організації Українських Націоналістів до українського народу. Від червня 1945 р.

Зміст документа: 
Український народе!; Українці й українки!; Що приніс і що готував для Українського Народу гітлерівсько-німецький імперіалізм«; Що приніс для українського народу сталінсько-большевицький імперіалізм»; Яка мета і шлях Українського Народу»; Українці і українки в краю і за кордоном!; Українські селяни!; Українські робітники!; Українські інтелігенти!; Українська молоде!; Ураїнські діти!; Революціонери й повстанці! 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
друкарня Організації Українських Націоналістів 
Дата створення:
червень 1945  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бердичів, більшовики, Вінниця, Грушевський, Європа, Єфремов, Коновалець, Луцьк, Львів, Німеччина, ОУН, Петлюра Симон Васильович, Рівне, Скрипник, СССР, Україна, український народ, Умань, УПА, УССР, Хвильовий Микола, ЦК КП(б)У 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10507/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 46.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар