Beta version 0.1

Цілі й методи німецької імперіялістичної політики на окупованих теренах. Від 1943 р.

Зміст документа: 
1. Ідеологічні основи німецької політики; 2. Німецька політика на окупованих теренах Західної Європи; 3. Німецька політика на окупованих середньо-європейських теренах; 4. Німецька політика на окупованих теренах південної Європи; 5. Німецька політика на теренах колишніх Балтійських держав; 6. Цілі й методи німецької політики на окупованих українських землях без маски; 7. Поневолені народи Сходу; 8. Висновки і заключення. 
Автори:
 "Коваленко І. М."  
Організація-видавник:
Редакція "Ідлея і чин" 
Дата створення:
1943  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Австрія, Балкани, Габсбурги, Гіммлер, Гітлер, Голандія, Західна Європа, Італія, Німеччина, НКВД, "Нова Європа", Польща, Пруссія, Розенберг, Україна 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVIII ст. — 07.03.1943 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/10474/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 46.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар